Pracovní pozice detail

Výčepní

Náplň práce

  • Sládek pivo vaří, ale konečná spokojenost zákazníka záleží na mistru výčepním. Proto hledáme někoho, pro něhož bude otázka osobní cti, načepovat našim zákazníkům pokaždé pivo v té nejlepší kvalitě - jak se na pivovarskou pivnici sluší a patří
  • Nadšení pro práci je pro nás důležitější než léta praxe - nabízíme kvalitní zaškolení!

Požadavky

  • láska k pivu a nadšení pro věc
  • ochota a chuť se stále učit
  • komunikace s lidmi a milé vystupování
  • spolehlivost, flexibilita, loajalita
  • časová flexibilita
  • komunikativnost
  • ideálně vyučen v oboru nebo praxe v oboru
  • Krátký/dlouhý týden

Nabízíme

  • profesionální zaškolení
  • velmi dobré platové ohodnocení
  • firemní benefity (40% zaměstnanecká sleva, pivo za výhodnější cenu)
  • práce v příjemném a mladém kolektivu

Kontakt

Nám. Čsl. armády 2
394 70 Kamenice nad Lipou

Naděžda Houšková

manažer gastro provozu

pivnice@pivovar-kamenice.cz

703 863 068

Proč pracovat u nás

Naše pivnice se bude držet tradičních hodnot, ale i moderních technologií. Máme vysoké cíle a budeme se jich držet, proto potřebujeme do našeho týmu pouze lidi se zájmem pracovat a rozvíjet se. Nadšení pro věc a kladný vztah k lidem je důležitější než léta praxe.

Chceme, aby se pro naše hosty stala návštěva kamenického pivaru jedinečným zážitkem (v kladném slova smyslu:-)) - pokud nám v tom chcete pomoci, neváhejte nás kontaktovat.

Zaměstnancům nabízíme:

  • práci v unikátním prostředí nově zrekonstruovaného pivovaru
  • nadprůměrné finanční ohodnocení
  • osobní přístup
  • přátelský kolektiv

Pošlete nám svůj profil

Je vám více než 18 let?